20S-CBSA-2.75X2.75X0.2
- Manufacturer Part Number:
- 20S-CBSA-2.75X2.75X0.2
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.75" X 2.75" SMD
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 2.750" (69.85mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 2.750" (69.85mm)