20S-CBSA-2.5X4.75X0.2
- Manufacturer Part Number:
- 20S-CBSA-2.5X4.75X0.2
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.5" X 4.75" SMD
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 4.750" (120.65mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)