14R-CBSA-3.0X3.25X0.13
Manufacturer Part Number:
14R-CBSA-3.0X3.25X0.13
Part of Description:
RF SHIELD 3" X 3.25" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Width - Overall :
3.000" (76.20mm)