14R-CBSA-2.75X3.25X0.13
Manufacturer Part Number:
14R-CBSA-2.75X3.25X0.13
Part of Description:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" T/H
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)