21-CBSA-2.5X6.0X0.225
Manufacturer Part Number:
21-CBSA-2.5X6.0X0.225
Part of Description:
RF SHIELD 2.5" X 6" SMD T/H
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
6.000" (152.40mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)