81-CBSA-2.0X2.5X0.8
Manufacturer Part Number:
81-CBSA-2.0X2.5X0.8
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
2.500" (63.50mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)