20-CBSA-1.5X2.5X0.2
- Manufacturer Part Number:
- 20-CBSA-1.5X2.5X0.2
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.5" X 2.5" SMD
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 2.500" (63.50mm)
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)