21-CBSA-0.5X6.0X0.225
- Manufacturer Part Number:
- 21-CBSA-0.5X6.0X0.225
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.5" X 6" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.225" (5.72mm)
- Length - Overall :
- 6.000" (152.40mm)
- Width - Overall :
- 0.500" (12.70mm)