24-CBSA-1.25X1.25X0.25
Manufacturer Part Number:
24-CBSA-1.25X1.25X0.25
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1.25" X 1.25" T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.250" (6.35mm)
Length - Overall :
1.250" (31.75mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.250" (31.75mm)