29-CBSA-2.0X3.0X0.2
Manufacturer Part Number:
29-CBSA-2.0X3.0X0.2
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 3" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.000" (76.20mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)