21-CBSA-2.0X5.0X0.25
- Manufacturer Part Number:
- 21-CBSA-2.0X5.0X0.25
- Part of Description:
- RF SHIELD 2" X 5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)