84-CBSA-2.5X3.0X0.8
Manufacturer Part Number:
84-CBSA-2.5X3.0X0.8
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2.5" X 3" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
3.000" (76.20mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)