29-CBSA-1.5X1.5X0.2
Manufacturer Part Number:
29-CBSA-1.5X1.5X0.2
Part of Description:
RF SHIELD 1.5" X 1.5" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)