23-CBSA-2.0X2.0X0.25
Manufacturer Part Number:
23-CBSA-2.0X2.0X0.25
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 2" SMD T/H
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.250" (6.35mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)