20X-CBSDV-1.75X1.75X0.285
- Manufacturer Part Number:
- 20X-CBSDV-1.75X1.75X0.285
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.75" X 1.75" SMD
- Height - Overall :
- 0.285" (7.24mm)
- Length - Overall :
- 1.750" (44.45mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.750" (44.45mm)