23-CBSA-1.25X1.5X0.25
- Manufacturer Part Number:
- 23-CBSA-1.25X1.5X0.25
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.25" X 1.5" SMD T/H
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount, Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.250" (31.75mm)