24-CBSA-2.0X2.0X0.2
Manufacturer Part Number:
24-CBSA-2.0X2.0X0.2
Part of Description:
RF SHIELD 2" X 2" SMD T/H
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
2.000" (50.80mm)
Width - Overall :
2.000" (50.80mm)