24-CBSA-1.5X3.25X0.2
- Manufacturer Part Number:
- 24-CBSA-1.5X3.25X0.2
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.5" X 3.25" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 3.250" (82.55mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount, Through Hole
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)