G-0600SC0900-0250XC
- Manufacturer Part Number:
- G-0600SC0900-0250XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD GUARDIAN .600" X .900"
- Stock Condition:
- 79
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 0.900" (22.86mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.600" (15.24mm)