B-0875SB1375-0190XF
Manufacturer Part Number:
B-0875SB1375-0190XF
Part of Description:
RF SHIELD 0.875" X 1.375" FRAME
Stock Condition:
90
Height - Overall :
0.190" (4.83mm)
Length - Overall :
1.375" (34.93mm)
Width - Overall :
0.875" (22.23mm)