B-0800SB1880-0190XF
Manufacturer Part Number:
B-0800SB1880-0190XF
Part of Description:
RF SHIELD 0.800" X 1.880" FRAME
Stock Condition:
98
Height - Overall :
0.190" (4.83mm)
Length - Overall :
1.880" (47.75mm)
Width - Overall :
0.800" (20.32mm)