B-0750SB1700-0200XF
Manufacturer Part Number:
B-0750SB1700-0200XF
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 0.750" X 1.700" FRAME
Stock Condition:
72
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
1.700" (43.18mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)