B-0800SA1880-0190XF
Manufacturer Part Number:
B-0800SA1880-0190XF
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 0.800" X 1.880" FRAME
Stock Condition:
89
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.190" (4.83mm)
Length - Overall :
1.880" (47.75mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.800" (20.32mm)