25-CBSA-2.0X3.25X0.225
- Manufacturer Part Number:
- 25-CBSA-2.0X3.25X0.225
- Part of Description:
- RF SHIELD 2" X 3.25" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.225" (5.72mm)
- Length - Overall :
- 3.250" (82.55mm)
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)