B-0875SB1125-0325XF
- Manufacturer Part Number:
- B-0875SB1125-0325XF
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.875" X 1.125" FRAME
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.325" (8.26mm)
- Length - Overall :
- 1.125" (28.58mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.875" (22.23mm)