40-CBSA-1.0X3.5X0.4
- Manufacturer Part Number:
- 40-CBSA-1.0X3.5X0.4
- Part of Description:
- RF SHIELD 1" X 3.5" SMD
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 3.500" (88.90mm)
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)