20-CBSA-2.5X3.0X0.2
Manufacturer Part Number:
20-CBSA-2.5X3.0X0.2
Part of Description:
RF SHIELD 2.5" X 3" SMD
Height - Overall :
0.200" (5.08mm)
Length - Overall :
3.000" (76.20mm)
Width - Overall :
2.500" (63.50mm)