G-1000SA1500-0250XC
- Manufacturer Part Number:
- G-1000SA1500-0250XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.000" X 1.500" COVER
- Stock Condition:
- 55
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)