G-1496SA1772-0079XC
- Manufacturer Part Number:
- G-1496SA1772-0079XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.496" X 1.772" COVER
- Stock Condition:
- 60
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.079" (2.01mm)
- Length - Overall :
- 1.772" (45.01mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.496" (38.00mm)