25-CBSA-0.75X1.5X0.225
- Manufacturer Part Number:
- 25-CBSA-0.75X1.5X0.225
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.75" X 1.5" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.225" (5.72mm)
- Length - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)