G-0492SC0658-0150XC
- Manufacturer Part Number:
- G-0492SC0658-0150XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.492" X 0.658" COVER
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.150" (3.81mm)
- Length - Overall :
- 0.658" (16.71mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.492" (12.50mm)