L-0700CC0900-0090XC
- Manufacturer Part Number:
- L-0700CC0900-0090XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.700" X 0.900" COVER
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.090" (2.29mm)
- Length - Overall :
- 0.900" (22.86mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.700" (17.78mm)