18R-CBSA-1.0X3.5X0.13
Manufacturer Part Number:
18R-CBSA-1.0X3.5X0.13
Manufacturer/Brand:
Leader Tech Inc.
Part of Description:
RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
Manufacturer :
Leader Tech Inc.
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.130" (3.30mm)
Length - Overall :
3.500" (88.90mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)