84-CBSAD-2.75X5.0X0.8
- Manufacturer Part Number:
- 84-CBSAD-2.75X5.0X0.8
- Part of Description:
- RF SHIELD 2.75" X 5" T/H
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Width - Overall :
- 2.750" (69.85mm)