L-0900SA1375-0190XF
Manufacturer Part Number:
L-0900SA1375-0190XF
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 0.900" X 1.375" FRAME
Stock Condition:
1,029
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.190" (4.83mm)
Length - Overall :
1.375" (34.93mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.900" (22.86mm)