L-0900CC1375-0190XC
- Manufacturer Part Number:
- L-0900CC1375-0190XC
- Manufacturer/Brand:
- Orbel
- Part of Description:
- RF SHIELD 0.900" X 1.375" COVER
- Stock Condition:
- 529
- Manufacturer :
- Orbel
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.190" (4.83mm)
- Length - Overall :
- 1.375" (34.93mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.900" (22.86mm)