50X-CBS-4.0X5.0X0.5
- Manufacturer Part Number:
- 50X-CBS-4.0X5.0X0.5
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 4" X 5" SURFACE MOUNT
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.500" (12.70mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 4.000" (101.60mm)