G-1000TB1500-0350XC
Manufacturer Part Number:
G-1000TB1500-0350XC
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 1.000" X 1.500" COVER
Stock Condition:
23
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.350" (8.89mm)
Length - Overall :
1.500" (38.10mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Cover
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
1.000" (25.40mm)