B-0480SB1540-0100XF
Manufacturer Part Number:
B-0480SB1540-0100XF
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 0.480" X 1.540" FRAME
Stock Condition:
85
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.100" (2.54mm)
Length - Overall :
1.540" (39.12mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.480" (12.19mm)