10X-CBSP-1.5X1.5X0.335
- Manufacturer Part Number:
- 10X-CBSP-1.5X1.5X0.335
- Manufacturer/Brand:
- Leader Tech Inc.
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.5" X 1.5" SMD
- Manufacturer :
- Leader Tech Inc.
- Product Category :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.335" (8.51mm)
- Length - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)