L-2250CC3000-0490YC
Manufacturer Part Number:
L-2250CC3000-0490YC
Manufacturer/Brand:
Orbel
Part of Description:
RF SHIELD 2.250" X 3.000" COVER
Stock Condition:
440
Manufacturer :
Orbel
Product Category :
RF Shields
Height - Overall :
0.490" (12.45mm)
Length - Overall :
3.000" (76.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.250" (57.15mm)