21-CBSA-1.0X1.0X0.375
- Manufacturer Part Number:
- 21-CBSA-1.0X1.0X0.375
- Part of Description:
- RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.375" (9.53mm)
- Length - Overall :
- 1.000" (25.40mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)