20X-CBS-1.0X1.5X0.185
- Manufacturer Part Number:
- 20X-CBS-1.0X1.5X0.185
- Part of Description:
- RF SHIELD 1" X 1.5" SMD
- Height - Overall :
- 0.185" (4.70mm)
- Length - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)