20X-CBS-1.75X3.0X0.548
- Manufacturer Part Number:
- 20X-CBS-1.75X3.0X0.548
- Part of Description:
- RF SHIELD 1.75" X 3" SMD
- Height - Overall :
- 0.548" (13.92mm)
- Length - Overall :
- 3.000" (76.20mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 1.750" (44.45mm)