FCTN-RLY4-418-2
Manufacturer Part Number:
FCTN-RLY4-418-2
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity
Part of Description:
MODULE 4 POS RECEIVER 418MHZ
Manufacturer :
TE Connectivity
Product Category :
RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
Applications :
General Purpose
Data Rate (Max) :
Features :
4 Positions
Frequency :
418MHz