DPX165950DT-8026D1
Manufacturer Part Number:
DPX165950DT-8026D1
Part of Description:
RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Stock Condition:
650
Frequency Bands (Low / High) :
2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz