AD2900-5800-8700TR317
- Manufacturer Part Number:
- AD2900-5800-8700TR317
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 2900 MHZ / 5800 MHZ / 8700 MHZ T
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.83GHz ~ 2.97GHz / 8.6GHz ~ 8.8GHz