AD3500-7000-10500TR320
Manufacturer Part Number:
AD3500-7000-10500TR320
Manufacturer/Brand:
Anatech Electronics Inc.
Part of Description:
3500 MHZ / 7000 MHZ / 10500 MHZ
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
3.43GHz ~ 3.57GHz / 10.4GHz ~ 10.6GHz