AD2410-5180-5740TR330
- Manufacturer Part Number:
- AD2410-5180-5740TR330
- Manufacturer/Brand:
- Anatech Electronics Inc.
- Part of Description:
- 2410 / 5180 / 5740 MHZ TRIPLEXER
- Manufacturer :
- Anatech Electronics Inc.
- Product Category :
- RF Multiplexers
- Frequency Bands (Low / High) :
- 2.41GHz ~ 2.49GHz / 5.74GHz ~ 5.83GHz