AD2650-5300-7950TR302
Manufacturer Part Number:
AD2650-5300-7950TR302
Manufacturer/Brand:
Anatech Electronics Inc.
Part of Description:
2650 MHZ / 5300 MHZ / 7950 MHZ T
Stock Condition:
100
Manufacturer :
Anatech Electronics Inc.
Product Category :
RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) :
2.61GHz ~ 2.69GHz / 7.89GHz ~ 8.01GHz